9 Mayıs 2014 Cuma

Teosyal Redensity 2 Göz Altı Işık Dolgusu Deneyimim !


İnsan gerçekten 30 yaşını geçince farklı bir mental durumla karşılaşıyormuş. Önceleri saçma sapan bulduğum herşeyi yapmaya başlıyorum, önemsemediğim ve güldüğüm birçok şeyi gayet mantıklı görmeye başlıyorum...hayırlara vesile olması umudu ile :)

Uzun süredir iğrenç bir iş yerinde çalışıyorum, hayatımın en güzel dönemi olduğunu söyleyemem.  Uzmanların sıklıkla uyardığı tüm olumsuz koşulları bir araya toplayıp hobi haline getirdiğim bir döngü içine girmek beni sadece ruhsal anlamda değil fiziksel anlamda da yıpratmaya başlayalı uzun süre oldu.  Uykusuzluk, sigara, stres, efendime söyleyim düzensiz beslenme kahve tüketimi ne ararsan :) haliyle sürekli alakasız kendini bilmez insanların "cok yorgun gözüküyorsun kendini bu kadar yıpratma" ya da "iyi uyuyamadın mı" şeklinde yorumlarına karşılık gözümün önünden geçen şiddet içerikli flashbacklerin fazlalaşması sonucu bu duruma müdahele etmeye karar verdim. Haliyle yüzümüzün en çok yorgunluk belirtisi gösteren yeri gözaltı. Hoş bir umur sanki sadece o kısımdan muzdarip olmuşum gibi bir izlenim yaratmak istemem zira gözaltım kötü de diğer taraflarım Kate Moss kıvamında mi tabii ki hayır :) Ama bizimkisi fukara tesellisi.  Neyse sonunda  bir güzellik merkezine gittim gözaltıma ışık dolgusu yaptirdim. 1. GÜN
3.GÜN
 Bu uygulama  yazıldığı üzere bir kere yaptırın hoop hemen işe zıplayarak gidin , kimsecikler anlamaz şeklinde bir uygulama değil öncelikle onu belirtmek istiyorum.  Uygulamadan sonra 3-4 gün yumruk yemiş halde ortalarda geziyorsunuz.  Ben herşeye atlayan bir insan olduğum için haliyle bunu hafta içi iş günüme denk getirme gafletinde bulundum. Ertesi sabah işe gitmeden sürdüğüm kapatıcının haddi hesabı yoktu ama nafile.  Neyse resimde de görüldüğü üzere cilt üzerinde oluşabilecek tüm septomları yaşadım:) kızarma, morarma, şişme vs.. tüm bunlar yaşandı.  Yaptırırken acıdı mı diye sorarsanız " ağda ne kadar acıyorsa o kadar acıdı"şeklinde kaçamak bir yanıt vererek bu soruyu cevapsız geçiştirmek istiyorum.  Neyse uygulama sonrasında mutlu şekilde "ooh bitti artık iki sene sonra görüşürüz "düşüncesine sakın kapılmayın çünkü öyle bir dünya yok güzellik sektöründe ! Bu uygulamanın toplamda üç kere olması gerekiyor. Ben henüz ikinci seansa gitmedim, sürekli önemli birşey çıkıyor o şiş gözlerle ortada gezinmek istemiyorum ama yakınlarda bitirmeyi umuyorum.  

Yani bu yazıdan ne anlıyoruz ?
-Işık dolgusu yaptıran kişinin zivi zivi gezmeyip evde saklanması gerekiyor bu bir :)
-Acıyor mu ? Göreceli bence acımadı
- Faydası görülüyor mu? Henüz 2 seansım daha var sizi yanıltmak istemem ama psikolojik olarak o kadar şiş gözle gezdikten sonra faydası olmasa bile olmuş gibi hissederim gibi geliyor  ...Hiç yorum yok:

Yorum Gönder